KPSS Öğretmenlik Kursları

Şimdi Kayıt Ol

Öğretmenlik Programlarımız 2018 / 2019

NEDEN PEGEM AKADEMİ     

  Bursa'nın en iyi eğitim kurumlarından olan MERKEZ-GÖRÜKLE PEGEM AKADEMİ eğitim sektörüne getirmiş olduğu disiplin ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır. Öğrencilerinin başarısı hedef edinen kurumumuz yine başarılı olan öğrencilerinin referansı ile daha da büyümektedir. Peki ama nedir bizi farklı kılan;

 ÖDEV TAKİP SİSTEMİ

  Öğretmenler işlediği derslerle ilgili sisteminize ödev atarak evinizde de ders çalışmanızı sağlar. Böylece daha disiplinli ve istikrarlı bir ders çalışma süreci yaşacağınız gibi, konularınızın işlenmesine takiben yaptığınız ödevleriniz geride eksik bırakmayan bir bütünlüğün oluşmasını sağlar.

 ÖLÇME DEĞERLENDİRME SİSTEMİ 

   Sınavların değerlendirilmesi 1 hafta içerisinde yapılır. Öğrenci böylece denemelerdeki başarı yüzdelerini inceleme fırsatı bulur ve eksik olduğu konularla alakalı rehberlik biriminde destek alır.

OFİS SORU ÇÖZÜMÜ

  Eksik olduğunuz konularla ilgili rehberlik servisince birebir soru çözümü ile yapamadığınız sorular sorun olmayacak. Haftalık olarak alabileceğiniz birebir etütleriniz ile cevaplayamayacağınız sorunuz kalmayacak.

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ 

  7/24 ücretsiz uzaktan eğitime bağlanma imkanı sağlayan sistemdir ve normal eğitim süreci haricinde öğrencilerimize sağlanan GY-GK / EB'de örgün olarak gördüğünüz eğitime ek olarak sunulan ve istediğiniz ortamda kullanılabilen bir sistemdir. 

 DERS PROGRAMLARI

GYGK 

HAFTA İÇİ ;SABAH-ÖĞLE-AKŞAM

HAFTA SONU ;SABAH-ÖĞLE-AKŞAM

EB

HAFTA İÇİ ;SABAH-ÖĞLE-AKŞAM

HAFTA SONU ;SABAH-ÖĞLE-AKŞAM   

 kurları uygulanmaktadır.